Bakan Çavuşoğlu'ndan Macron'a Çok Sert Libya Tepkisi! "Tehlikeli Bir Oyun Oynuyorsun!" / A HaberBakan Çavuşoğlu’ndan Macron’a Çok Sert Libya Tepkisi! “Tehlikeli Bir Oyun Oynuyorsun!” / A Haber

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Macaristan Dışişleri Bakanı Szijjarto ile ortak basın toplantısında Fransa Cumhurbaşkanı Macron’a sert tepki gösterdi. Çavuşoğlu “Fransa yıkıcı bir anlayışla Libya’da bulunuyor” dedi.

Kanalımıza Abone Olmak İçin : https://bit.ly/2LXGALn

Sosyal Medya

https://www.facebook.com/ahaber.com.tr/
https://twitter.com/Ahaber
https://www.instagram.com/tvahaber/

#Haber #Sondakika #Ahaber

source

23 thoughts on “Bakan Çavuşoğlu'ndan Macron'a Çok Sert Libya Tepkisi! "Tehlikeli Bir Oyun Oynuyorsun!" / A Haber

  1. sevgili a haber yetkilileri. Size Bir Şikayetim Olacaktı Sizin Yunanistan Muhabiriniz (Adını bilmiyorum) Bu Muhabir Yunanistan Basınlarında Ciddi Bir Şekilde Türkiyeye Karşı Kötü Roportajlar Yapıyor. Size Tavsiyem Bu Adamı ıyice Araştırmanız. Mesela Vights Of Salem Kanalında Bu Muhabirin Konuşmaları Var Bakabiliesiniz.

  2. Yemin olsun bu güzel insanlar ile iktidar olmaları çok gurur verici. Harıl harıl çalışıyorlar tek tek başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hepsinden Allah razı olsun ❤🇹🇷❤

  3. Tercüman arkadaş, beklemeden kafandan kelimeler uyduracağına bekleyipte doğru dürüst çeviri yapsaydın daha mantıklı olurdu.
    Kelimeleri tek tek çevirirsen başka, cümleyi tamamen çevirirsen başka mana çıkar.

  4. Aman Berna Lacin ve Nevsin Mengu duymasinlar, Fransa gibi (medeni) bir ulkeye nasil karsi cikabiliriz, bunlar simdi Turkiye'yi barbar ve gayri medeni olarak gorecekler.

  5. Asıl anlamadığım suriyede libyada hic bir çabası olmayan hiç bir olumlu mücadelesi olmayan hafterin karşısında libya halkının yanında bulunmayanlar elini taşın altına koymıyanlar nasıl sözsahibi ola biliyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »